Αναβάθμιση/Ανανέωση Δεκέμβριος 2016!

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
5,978
Σωστός!

...Δοκτωρ όταν ανοίγω pm, το background είναι κατάμαυρο και με τα σκούρα γράμματα δεν βλέπω την τύφλα μου...

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,888
Δυστυχώς πρός το παρόν το συγκεκριμένο "content" χρησιμοποιεί το ίδιο το background της σελίδας...θα δώ τι μπορει να γίνει

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
371
Καταργούνται τα pm Geo! :D :lol:

Hellraiser

Retro Enthusiast
Reaction score
40
Παιδες σορυ αλλα αυτο με τα avatars που ειναι στα δεξια και πρωτα διαβαζεις τι γραφει καποιος και μετα ποιος ειναι παιζει να ειναι οτι πιο ακυρο εχω δει στο ιντερνετ.

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,888
Όπως ανέφερα και πιο πάνω, το default/κανονικό σεταπ του phpBB είναι έτσι. Φυσικά μετά, όλοι (και εμείς με το παλιό theme) μπαίναμε στην διαδικασία να το κάνουμε όπως και τα υπόλοιπα κοινά, μόνοχνοτα φόρουμ ( :D ), δηλαδή άβαταρ αριστερά, πόστ δεξιά.

Τώρα αποφασίσαμε να σπάσουμε το κατεστημένο, να καταργήσουμε τα άθλια πρότυπα και να τα αφήσουμε ώς έχουν :lol: :lol: :lol:

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
371
Ασε που με αυτό τον τρόπο, διαβάζεις το post και έχεις αγωνία ποιος το έγραψε! :lol: :D

turrican

Retro Guru
Reaction score
2,478
Μπράβο στα παιδιά! Δείχνει υπέροχο!
Κάνατε αναβάθμιση και στον Geo; λάμπει ολόκληρος!!!

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
371
Ναι τα περισσότερα διορθώθηκαν! Πιο μικρά headings, φόντο στα pms, font size στα νέα posts , δείχνει πολύ καλύτερο τώρα!

:lol: :rofl: :lol:

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,888
turrican said:
Μπράβο στα παιδιά! Δείχνει υπέροχο!
Κάνατε αναβάθμιση και στον Geo; λάμπει ολόκληρος!!!
:rofl: :rofl: :rofl:

Λάμπει γιατί τον φορτίσαμε παραπάνω μάλλον!! :rofl: :rofl: :rofl:

Σε ευχαριστούμε Δημήτρη για τα καλά σου λόγια :)

clemenza

Retro Addict
Reaction score
1,354
Συγχαρητήρια κι από μένα για τις αλλαγές, το forum δείχνει ιδιαίτερα φρέσκο και ανανεωμένο σε σχέση με οποιοδήποτε άλλο του είδους/χώρου. Αν και γενικώς δεν είμαι υπέρ των αλλαγών σε πράγματα που δουλεύουν, η συγκεκριμένη δείχνει θετική. Επίσης χαιρετίζω με ενθουσιασμό την αφαίρεση των... ευχαριστιών! :cool:

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,888
clemenza said:
Συγχαρητήρια κι από μένα για τις αλλαγές, το forum δείχνει ιδιαίτερα φρέσκο και ανανεωμένο σε σχέση με οποιοδήποτε άλλο του είδους/χώρου. Αν και γενικώς δεν είμαι υπέρ των αλλαγών σε πράγματα που δουλεύουν, η συγκεκριμένη δείχνει θετική. Επίσης χαιρετίζω με ενθουσιασμό την αφαίρεση των... ευχαριστιών! :cool:
Καλά αυτό με το thanks είχε γίνει μιλάμε....απίστευτος πονοκέφαλος!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Thanks Dony για τα καλά σου λόγια. Για του στραβου το δίκιο, έχει αρκετά θεματάκια, αλλά τουλάχιστον είναι ένας "φρέσκος" αέρα απο τα τετριμένα setups που τόσο έχουμε χορτάσει απο vbulletin/ipb/phpbb/kunena/κτλ όλα αυτά τα χρόνια.

Μου πήρε λίγο καιρό να συνηθίσω τα αβταρ στα δεξιά βέβαια...αισθάνομαι οτι οδηγάω στην Αγγλία ενα πράμα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

clemenza

Retro Addict
Reaction score
1,354
dR_wH0 said:
Μου πήρε λίγο καιρό να συνηθίσω τα αβταρ στα δεξιά βέβαια...αισθάνομαι οτι οδηγάω στην Αγγλία ενα πράμα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εγώ - δεν θα το πιστέψεις - δεν το είχα προσέξει καν, μέχρι που διάβασα κάποια σχόλια γι' αυτό! o_O

Εντάξει, με τέτοια παρατηρητικότητα μάλλον δεν πρόκειται να ακολουθήσω καριέρα ντετέκτιβ! :geek:

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
371
Διάβαζω για Αγγλία, απαντάω στο thread χωρίς λόγο!
:lol: :rofl:

Εγώ είμαι άνετος με τα avatar απο δεξιά! :D

turrican

Retro Guru
Reaction score
2,478
:D :D :D :D :D :D

Α, και κάτι άλλο, η επανάκτηση του password (γέρασα και ξέχασα) λειτούργησε με την πρώτη και απροβλημάτιστα.