Ας Γελάσουμε #2

Vincent

Retro Addict
Reaction score
1,610
Το ξέρω πως πρόκειται για τη ζωή ενός ανθρώπου αλλά αυτό δεν με σταματάει από το να είμαι κάφρος...

19176

Και ναι, επέτρεψα να ανάψει η τηλεόραση σήμερα.
Αδιαπραγμάτευτα CRT όμως.

Always Somewhere

Retro Mentor
Reaction score
1,981
Το πρωί κάνω κρυάδες.

View attachment 19159

ζέσταμα για το υπόλοιπο της ημέρας.
Vinc δεν ξέρω τι εννοείς στην φωτογραφία;

Κάτι δεν πάει καλά με την φώτο, βλέπω μια πυρκαγιά και μια τσάντα και μου δείχνει κάτι σαν τετράγωνο πλαίσιο πάνω απο μια πόρτα (μάλλον μισή πόρτα γιατί βλέπω μόνο το πάνω μέρος της) :oops:

Last edited:

Always Somewhere

Retro Mentor
Reaction score
1,981
Το ξέρω πως πρόκειται για τη ζωή ενός ανθρώπου αλλά αυτό δεν με σταματάει από το να είμαι κάφρος...

View attachment 19176

Και ναι, επέτρεψα να ανάψει η τηλεόραση σήμερα.
Αδιαπραγμάτευτα CRT όμως.
:):emoji_point_left:click στο προσωπάκι και μετά διάβασε το spoiler απο κάτω.

Δεν είχες άδικο να μην το σχολιάσεις απλα επειδή αφορά την ζωή κάποιου άνθρωπου είναι λίγο κάπως.. Καταλαβαίνεις άλλωστε τι θέλω να πω..

Η καφρίλα σου όμως είναι δαιμόνια γιατί βρέθηκε ζωντανή η γυναίκα!!! :)

Last edited:

Vincent

Retro Addict
Reaction score
1,610
Η απόδειξη πως κάτι δεν πάει καλά με τον Γιώργο και ότι ίσως είναι πραγματικός ΒΡΟΚΟΣ!19209

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
5,926
Καταρες....με τσακωσες...αποκαλυφθηκε το επομενο προτζεκτακι που δουλευω στην υπογα!!!!!Ταξίδια στον χρόνο (σε οικονομική τιμή... ) ΧαΧαΧαΧα :lol::lol::lol::oops::lol:

Ibra

Retro Starter
Reaction score
172
Υπάρχει και το βιβλίο Dracula unbound όπου οι βρυκόλακες ταξιδεύουν πίσω στο χρόνο να σώσουν την ανθρωπότητα. Μια καθημερινή τυπική Τρίτη σαν να λέμε για τον #geoanas

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
5,926
Hoverboard και Nike με αυτόματα κορδόνια θέλω Γιώργο! (@geoanas) :lol::lol::lol:
Πρέπει να έχει παραγγείλει ήδη τα PCB.
Χμμ...τα pcb τα μαγειρεύω ακόμη, αλλά έχω ήδη παραγγείλει τα (σκέτα) κορδόνια! :lol::lol::lol::lol: