Για γέλια ή για κλάματα??

Scorpio_Gr

Retro Enthusiast
Reaction score
540
κατα μια έννοια είναι και αυτά συλλεκτικά...
...και να σας ανακοινώσω οτι ξεκίνησα συλλογή απο αυτά τα μώβ....

...αν θέλετε μου στέλνετε για την συλλογή που θα ξεκινήσω....

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
4,687

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::rofl:...κι εγώ θέλω να ξεκινήσω τέτοια συλλογή αλλά κάποιοι κακοί άνθρωποι δεν με αφήνουν και όλο μου ζητάν...και όλο μου ζητάν...νισάφι πια, όχι άλλο χρυσάφι! Θέλουμε να τα συλλέξουμε μόνοι μας! Χα!Χα!Χα!Χα! :lol::lol::lol::lol:

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
594

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
594
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::rofl:...κι εγώ θέλω να ξεκινήσω τέτοια συλλογή αλλά κάποιοι κακοί άνθρωποι δεν με αφήνουν και όλο μου ζητάν...και όλο μου ζητάν...νισάφι πια, όχι άλλο χρυσάφι! Θέλουμε να τα συλλέξουμε μόνοι μας! Χα!Χα!Χα!Χα! :lol::lol::lol::lol:
Έλιωσα πανάθεμά σας!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::lol::lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl::rofl:

Scorpio_Gr

Retro Enthusiast
Reaction score
540
Έλιωσα πανάθεμά σας!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::lol::lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl::rofl:
Κώστα ξεκίνα και εσύ ΤΩΡΑ μια συλλογή με τα κιτρινούλια.... για να μην ζηλεύεις...!!!!

Προσωπικά τα βλέπω και αυτά πολύ γλυκούλια όταν μαζεύονται.......!!!!!

Εεεεεεειιιι.... οι υπόλοιποι... εν έχετε μωβάκια "χαρίστε" τα στον Drakoul και σε εμένα... και όποιοι έχουν Κιτρινούλια στον Κώστα!!!!!!

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
594
Κώστα ξεκίνα και εσύ ΤΩΡΑ μια συλλογή με τα κιτρινούλια.... για να μην ζηλεύεις...!!!!

Προσωπικά τα βλέπω και αυτά πολύ γλυκούλια όταν μαζεύονται.......!!!!!

Εεεεεεειιιι.... οι υπόλοιποι... εν έχετε μωβάκια "χαρίστε" τα στον Drakoul και σε εμένα... και όποιοι έχουν Κιτρινούλια στον Κώστα!!!!!!

Εγώ και μ'αυτά συμβιβάζομαι τα δέχομαι παιδιά!!! :D:D:D:lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: