Δεν κατεβαίνουν τα τεύχη του Pixel

antmagn

Retro Member
Reaction score
202
Καλησπέρα,
υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τη βιβλιοθήκη των τευχών pixel? Σταματάνε στα 129kb....
Ευχαριστώ

Always Somewhere

Retro Addict
Reaction score
1,170
Εγώ δοκίμασα και κατεβαίνουν κανονικά τα τεύχη. Μήπως αυτό που λες συμβαίνει σε κάποιο συγκεκριμένο τεύχος ;

εδώ μπήκες για download;

Καθαρισε τον browser από τα cookies και προσπάθησε ξανά, ίσως να φταίει και αυτό.

antmagn

Retro Member
Reaction score
202
Μπορεί το πρόβλημα να είναι από τη δική μου πλευρά. Ίσως, φταίει ο chrome...ξαφνικά έγινε πάντως, έχει εδώ και λίγες μέρες...απλά σταματάει να κατεβαίνει το pdf και λέει completed σε λίγα kb.....

turrican

Retro Guru
Reaction score
1,963
Το ίδιο πρόβλημα και εγώ, ανεξαρτήτως browser...

Always Somewhere

Retro Addict
Reaction score
1,170
Απο κινητό που μπήκα σήμερα και έκανα (για δοκιμή) download το τεύχος 1 και 10 όλα πήγαν καλά (η συσκευή που έχω είναι Huawei 007 :cool::rofl:).

Always Somewhere

Retro Addict
Reaction score
1,170
Ναι έχεις δίκιο, τώρα ενώ γίνεται download μου γράφει ότι δεν ανοίγουν τα rar. Συγκεκριμένα κατέβασα πάλι το pixel 1 (rar αρχείο, 198kb) και δεν ανοίγει.

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
287
Update: Tα τεύχη θα μεταφερθούν πολύ σύντομα απο το mediafire στον δικό μας 'iamretro' server! Οπότε τα links δεν λειτουργούν προσωρινά. Η αρχή θα γίνει με το Pixel!

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
4,396
O @dR_wH0 θα επιληφθεί του θέματος σύντομα!
Update: Tα τεύχη θα μεταφερθούν πολύ σύντομα απο το mediafire στον δικό μας 'iamretro' server! Οπότε τα links δεν λειτουργούν προσωρινά. Η αρχή θα γίνει με το Pixel!
Άντε να τελειώσω με τα ECDL (μου) και να βάλω κι εγώ ένα χεράκι αδέρφια! :lol::rofl::lol::rofl::p

antmagn

Retro Member
Reaction score
202
Παρατήρησα ότι μπήκαν κάποια έξτρα μίνι τεύχη που δεν τα είχα δει ποτέ. Δεν ανοίγουν ούτε αυτά, δεν έχω πρόσβαση γράφει και ότι πρέπει να κάνω login παρόλο που έχω κάνει. Ανυπομονώ να τα δω κι αυτά! :p

antmagn

Retro Member
Reaction score
202
:emoji_hugging::emoji_hugging::emoji_hugging: