Ενδιαφέρουσες - Περίεργες Πωλήσεις #2

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Λοιπόν, μάλλον ο Τζον Ρομέρο ξέμεινε απο λεφτά για ναρκωτικά, μπουζούκια, ζάντες και εγώ δεν ξέρω τι άλλο! Πόσταρε στο Twitter ότι πουλάει την προσωπική κόπια του Doom 2 που έχει (απο μία κούτα των 500 σίγουρα).

romero.jpg

Check it out http://www.ebay.com/itm/-/272859715599

QuestForGlory

Retro Starter
ΧΑχααχ στην υγειά των ... ας μην πούμε :) :) Εντάξει ξεφτίλα όπως και να έχει .. 610 ευρώ αχχαχαχα :D :D :D

Πρίγκηπας βέβαια σε αντίστοιχες ξεφτίλες είναι ο Lord British (εδώ και κάτι χρόνια βασικά..) που είχε βγάλει για το Shroud Of the Avatar μέχρι και το... αίμα του για πώληση.. Είναι να μην λασκάρει βασικά :) :)

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Βρε σεις...δεν ψαχνόμαστε όλοι μπας κι έχουμε τίποτις ultra supa duper ...και τα κονομήσουμε; :D:D:D:D:p

Ενδιαφέρεται κανείς για κάτι παιδικές μου οδοντόβουρτσες, με την υπογραφή μου; :D:rofl::p

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Φίλε εγώ θέλω το παιδικό σου κολλητήρι χα χα χα αχ!!!
Ρε φιλαράκι! ...Με σκοτώνεις! ...Με πεθαίνεις...Χαλάλι σου, όμως! Να ξέρεις όμως...Χωρίς υπογραφή και μόνο για σήμερα!!!

cutlaroc

Retro Addict
Ααααχ, τα παιδικά μου lego να είχα τώρα θα τα'χα κονομήσει χοντρά, ποιος ξέρει που τα παρέδωσε η μάνα μου...

Κάτι αυτοκινητάκια έχω , βρε λές να τη ψάξω;:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

kostakis

Retro Enthusiast
Πάντως αν το κάνει για τα χρήματα είναι μεγάλος παπάρας. Μιλάμε, είχανε "χεστεί" στο δολάριο εκείνη την εποχή. Εκατομμύρια δολάρια κέρδος. Αν τα φάγανε όλα, τι να πω...

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Πάντως αν το κάνει για τα χρήματα είναι μεγάλος παπάρας. Μιλάμε, είχανε "χεστεί" στο δολάριο εκείνη την εποχή. Εκατομμύρια δολάρια κέρδος. Αν τα φάγανε όλα, τι να πω...
Και αν δείς το twitter του πουλάει και άλλα πράγματα που είχε (όχι δικής του παραγωγής). Τι να πω πραγματικά το θεωρώ εξευτελιστικό...