"Επεισόδια παλιών τηλεοπτικών σειρών πληροφορικής"

sly*m

Retro Enthusiast
Reaction score
663
Άντε ρε παιδιά και το έψαχνα μέρες!!!!!!! Amiga500 U R THE BOSS!!!!!
Geo, στο 14:15 !!!! yeaaaaah

Last edited:

Amiga500

Retro Member
Reaction score
383
Ωραίος για ακόμη μια φορά! Ελπίζω με το τελευταίο επεισόδιο να μην είναι τελευταία και η παρουσία σου εδώ, έτσι; :lol::lol::lol::p Πλάκα κάνω of course :D

Θα το τιμήσω κι αυτό και θα το απολαύσω με την ησυχία μου :thumbup:
Σε καμια περιπτωση δεν θα ειναι η τελευταια μου φορα! Χαιρομαι που σας βρηκα και περναω πολυ καλα στην παρεα σας, ασε που μου αρεσουν παρα πολυ και ολα αυτα τα ενδιαφεροντα project που ανεβαζετε κατα καιρους! :geek: Κριμα που δεν ειχα ανακαλυψει το site νωριτερα.

Amiga500

Retro Member
Reaction score
383
Σε ευχαριστω πολυ φιλε sly*m! Πολυ ενδιαφερουσα ειναι και η εκπομπη Computers: Τα εργαλεια του 2000! Αν σε ενδιαφερει μπορεις να δεις ολα τα επεισοδια της που εχουν ανεβει, εδω https://www.youtube.com/playlist?list=PLMt2Y1_TLSDfTGEuheOuN5FTsoylJjyOF
Συντομα θα ανεβει το τελευταιο επεισοδιο και αυτης τη εκπομπης!

Αληθεια ποιο ειναι το παιδι στο 14:15?

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
4,334
Μάααααααααααααααααααααααααααααανοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!! :rofl:

(Φαντάζομαι πως θα νοιώθεις τώρα!!!) :thumbup:
Πάω να δω ;)

sly*m

Retro Enthusiast
Reaction score
663
Nα φανταστω οτι εισαι εσυ φιλε?! ;)
Α δεν μπορώ να σου πώ ότι είμαι εγω! Αν στο πω θα πρέπει να σε απαγάγω και να σε κλείσω σε μπουντρούμι μην τυχόν το μάθει κανείς! :rofl::rofl::rofl:

Amiga500

Retro Member
Reaction score
383
Α δεν μπορώ να σου πώ ότι είμαι εγω! Αν στο πω θα πρέπει να σε απαγάγω και να σε κλείσω σε μπουντρούμι μην τυχόν το μάθει κανείς! :rofl::rofl::rofl:
Αρα δεν ησουν εσυ, απλα καποιος που σου εμοιαζε εντελως! ;) Ο σωσιας σου παντως εκανε πολυ καλη δουλεια με το demo που ειχε παρουσιασει τοτε! :thumbup:

Always Somewhere

Retro Addict
Reaction score
1,143
Κρίμα που τελείωσε.. :(

@Amiga500 Πολύ ωραίο και αυτό το τελευταίο επεισόδιο :thumbup:

Σε ευχαριστούμε πολύ για την νοσταλγία και το ταξίδι στο χρόνο!!!

supacoopa

Retro Member
Reaction score
141
Τελευταιο επεισοδιο παιδια της εκπομπης Computer Show! Να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια που ειδαν τα επεισοδια και ασφαλως ενα μεγαλο ευχαριστω και στα παιδια του site που μου επετρεψαν την κοινοποιηση τους!
Ελπιζω να περασατε καλα παρακολουθωντας τα και οι παλιοι να ξαναθυμηθηκατε τις μοναδικες αυτες εποχες!
Εμεις ευχαριστουμε, για τον κοπο σου και την διαθεση σου να μοιραστεις (και μαλιστα σε τοσο καλη ποιοτητα) αυτα τα μοναδικα ντοκουμεντα της Ελληνικης ιστοριας των home computers!

Και παλι ενα μεγαλο μπραβο για τον χρονο σου και την προσπαθεια σου!

Amiga500

Retro Member
Reaction score
383
Εγω σας ευχαριστω παιδια γιατι μεσω των εκπομπων ειχα την τυχη να γνωρισω πολυ αξιολογα παιδια (και εδω και σε αλλα sites) κατι που για εμενα ειναι πολυ σημαντικο!
Συντομα θα ανεβει και το τελευταιο επεισοδιο της εκπομπης Computers 2000! :)

Amiga500

Retro Member
Reaction score
383
Παιδια στις 8:00 αποψε το βραδυ ανεβαινει (επιτελους) το τελευταιο επεισοδιο της εκπομπης Computers: τα εργαλεια του 2000, το οποιο μαλιστα θα προβληθει live απο το καναλι μεσω της δυνατοτητας "πρεμιερας" που δινει το youtube (τυφλα να χει το Hollywood :lol::lol:)! Αν λοιπον δεν εχετε κατι καλυτερο να κανετε και εχετε την διαθεση, σας περιμενω να το δουμε μαζι και να θυμηθουμε τα παλια, η εστω να γελασουμε λιγο με τα κουρεματα της εποχης ;)

Εδω θα βρειτε το link!

Always Somewhere

Retro Addict
Reaction score
1,143
Πολύ ωραίο και αυτό το (τελευταίο) επεισόδιο!

Το Amadeus χρησιμοποιούν ακόμα και σήμερα τα τουριστικά γραφεία!!

ΥΓ: Όσο για τα μαλλιά (που πια δεν έχω) και τα κουρέματα δε θα πω τίποτα γιατί.....

Last edited:

Amiga500

Retro Member
Reaction score
383
Πολύ ωραίο και αυτό το επεισόδιο!

Το Amadeus χρησιμοποιούν ακόμα και σήμερα τα τουριστικά γραφεία!!

ΥΓ: Όσο για τα μαλλιά και τα κουρέματα δε θα πω τίποτα γιατί.....

Χαχαχα κορυφαιο, που το θυμηθηκες το πιο "hardcore" ζελε της εποχης?! Εχω ριξει πολυ γελιο! :lol::lol::lol:

Last edited:

supacoopa

Retro Member
Reaction score
141
Παιδια στις 8:00 αποψε το βραδυ ανεβαινει (επιτελους) το τελευταιο επεισοδιο της εκπομπης Computers: τα εργαλεια του 2000, το οποιο μαλιστα θα προβληθει live απο το καναλι μεσω της δυνατοτητας "πρεμιερας" που δινει το youtube (τυφλα να χει το Hollywood :lol::lol:)! Αν λοιπον δεν εχετε κατι καλυτερο να κανετε και εχετε την διαθεση, σας περιμενω να το δουμε μαζι και να θυμηθουμε τα παλια, η εστω να γελασουμε λιγο με τα κουρεματα της εποχης ;)
Συγχαρητηρια για την ολοκληρωση και των δυο εκπομπων της παλιας, καλης εποχης!

Και παλι μπραβο για τον κοπο σου και το αψογο αποτελεσμα, και ενα μεγαλο "ευχαριστω"!

Amiga500

Retro Member
Reaction score
383
Συγχαρητηρια για την ολοκληρωση και των δυο εκπομπων της παλιας, καλης εποχης!

Και παλι μπραβο για τον κοπο σου και το αψογο αποτελεσμα, και ενα μεγαλο "ευχαριστω"!
Να σαι καλα φιλε supacoopa, καλη χρονια σου ευχομαι με υγεια και μονο καλες στιγμες!
Και απο εμενα ενα μεγαλο ευχαριστω και σε εσας που τις παρακολουθησατε και μου δωσατε τον λογο για να ανεβασω ολο το υλικο!

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
4,334
Μπήκα και του λόγου μου...μάλλον από τους τελευταίους :( Είδα λίγα λεπτά από την αρχή...Η ίδια εκπληκτική ποιότητα που μας έχεις συνηθίσει bro...Τα σέβη μου ξανά! Είδα 3D (την εταιρεία λογισμικού τουριστικών επιχειρήσεων), είδα dot matrix 24 ακίδων αλλά το βίντεο θέλει μελέτη και συγκέντρωση ;-)

Well done! :emoji_ok_hand:

Amiga500

Retro Member
Reaction score
383
Μπήκα και του λόγου μου...μάλλον από τους τελευταίους :( Είδα λίγα λεπτά από την αρχή...Η ίδια εκπληκτική ποιότητα που μας έχεις συνηθίσει bro...Τα σέβη μου ξανά! Είδα 3D (την εταιρεία λογισμικού τουριστικών επιχειρήσεων), είδα dot matrix 24 ακίδων αλλά το βίντεο θέλει μελέτη και συγκέντρωση ;-)

Well done! :emoji_ok_hand:
Ευχαριστω πολυ Γιωργο! Μην ανησυχεις παντως που δεν το προλαβες, αλλωστε σε πολλα παιδια δεν εβγαλε ειδοποιηση εγκαιρα το youtube.
Οι πιο πολλοι ετσι κι αλλιως προτιμουν να βλεπουν τις εκπομπες αργοτερα με την ησυχια τους! ;)
Δυστυχως αυτο ηταν το τελευταιο επεισοδιο που ειχαμε την χαρα να απολαυσουμε τον "ηχοληπτη της καρδιας μας" ο οποιος μας χαρισε μοναδικες στιγμες με τις επιλογες του! :p