Ερχεται...!

supacoopa

Retro Member
Reaction score
149
Ναι, ειναι αληθεια! Ερχεται!

Περισσοτερες πληροφοριες... πολυ συντομα!

Last edited:

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
339
Όλα αυτά ειναι απλά φημες!

dimfil

Retro Mentor
Reaction score
1,678
Ώπα, γιατί τώρα τα πράγματα αλλάζουν!
Οποιαδήποτε ιδιωτική προσπάθεια, και ειδικά όταν είναι βασισμένη στο μεράκι χωρίς να αποσκοπεί σε κέρδος κόντρα σε οποιαδήποτε δυσοίωνη προοπτική, ΕΙΝΑΙ ανάπτυξη!

Και για να επιστρέψουμε στη σοβαρότητα...
Πολλά συγχαρητήρια σε όλους σας για τις προσπάθειές σας! Σε μια τόσο μικρή ρετροκοινότητα όπως είναι η ελληνική έχουμε δύο ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΑ έντυπα να κυκλοφορούν, που δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτε απολύτως από αντίστοιχα του εξωτερικού.
Ελπίζω να μου συγχωρέσετε την αναφορά και στο άλλο έντυπο αλλά στη δική μου συνείδηση το ένα συμπληρώνει το άλλο και ποτέ δεν θα έμπαινα στη διαδικασία να τα συγκρίνω ή να υποστηρίξω το ένα έναντι του άλλου.

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους σας...

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
339
Ελπίζω να μου συγχωρέσετε την αναφορά και στο άλλο έντυπο αλλά στη δική μου συνείδηση το ένα συμπληρώνει το άλλο και ποτέ δεν θα έμπαινα στη διαδικασία να τα συγκρίνω ή να υποστηρίξω το ένα έναντι του άλλου.
Εννοείται πως δεν υπάρχει κανένα θέμα! Και εμείς οι ίδιοι διαβάζουμε Retro Planet άλλωστε!

Ευχαριστούμε dimfil! Πιστεύω πως το 4ο τεύχος μας διαβάζεται 'μονοκοπανιά'!

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,860
Ώπα, γιατί τώρα τα πράγματα αλλάζουν!
Οποιαδήποτε ιδιωτική προσπάθεια, και ειδικά όταν είναι βασισμένη στο μεράκι χωρίς να αποσκοπεί σε κέρδος κόντρα σε οποιαδήποτε δυσοίωνη προοπτική, ΕΙΝΑΙ ανάπτυξη!

Και για να επιστρέψουμε στη σοβαρότητα...
Πολλά συγχαρητήρια σε όλους σας για τις προσπάθειές σας! Σε μια τόσο μικρή ρετροκοινότητα όπως είναι η ελληνική έχουμε δύο ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΑ έντυπα να κυκλοφορούν, που δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτε απολύτως από αντίστοιχα του εξωτερικού.

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους σας...
Και πολύ καλά κάνεις!!Έτσί είναι το σωστό!!!

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
627
Μπράβο σε όλους!! Έτσι πρέπει να είναι και χαίρομαι που είναι έτσι!!! Όσο για το περιοδικό αναμένουμε με αγωνία!!! :) :)

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
5,448
Ει... Οπου να 'ναι βγαίνει και το "KA Plus" :) Ελπίζω να του ρίξετε κι αυτουνού κανένα βλέφαρο!

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
339
Αν έχεις γράψει και εσύ άρθρο εκει μέσα δεν το ανοίγω ΚΑΝ! :rofl::lol:

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
5,448
Ναι ρε! Έγραψα μπόλικες σελίδες πράγμα κι αν δεν το διαβάσεις θα σου κάνω βουντού και δεν θα σε φιλήσω στο μαγουλακι για την καινούργια χρονιά! Πφφφφφ.. Κακε! Χαχαχαχαχαχαχα!!!!! :lol::lol::p