Μια φωτογραφία από το φοιτητικό μου τετράδιο.

turrican

Retro Guru
Reaction score
2,523
saravakos.jpg
Δε σώζεται το τετράδιο, αλλά κράτησα ο εξώφυλλο για χάρη του "Μητσάρα"!
Από μικρός βλέπετε ήμουν πάντα υπερήφανος για την "ευρωομάδα' (το τριφυλλι ντε!!!). Όμως όταν βλέπεις το Μητσάρα να ποζάρει με τη φανέλα της μικτής κόσμου, παρέα με το Σόζα και το Βαλτεράμα, ε παθαίνεις κάτι, και αυτό είναι κάτι που πρέπει να το μάθουν όλοι στη σχολή σου!

clemenza

Retro Addict
Reaction score
1,358
Ναι ρε, ο Μητσάρας είναι πάντα στις καρδιές μας - κι ας είχε υπογράψει στον Ολυμπιακό του Κοσκωτά! :(

turrican

Retro Guru
Reaction score
2,523
Αχχχχ...μη μου το θυμίζεις!!!
Μπορώ να αντέξω το Βούλγαρο platini των βαλκανίων, να φτιάχνει το gel του στον πάγκο, μπορώ να αντέξω το ότι δεν ήρθε ποτέ ο Μαραντόνα, μπορώ να αντέξω που δεν ήρθε και ο Χάτζι...., το Ρουμάνο να σπάει τα λουκέτα στα αποδυτήρια, αλλά το Μητσάρα με τα ερυθρόλευκα......ποτέ!

Ibra

Retro Starter
Reaction score
172
Τι μου θύμισες. Άνοιξα ένα φοιτητικό τετράδιο και είχε φουλ ενδεκάδες από ποδοσφαιρικες ομάδες. Παίζαμε football Manager 2004 και κάναμε διαγωνισμούς ποιος θυμάται περισσότερους παίκτες. Επίσης προτάσεις για wonderkids και καλες φθηνές μεταγραφές. Τσιγκαλγκο/αγκαχοβα ταριμπο Γουέστ και τέτοια σκηνικά

clemenza

Retro Addict
Reaction score
1,358
Τι μου θύμισες. Άνοιξα ένα φοιτητικό τετράδιο και είχε φουλ ενδεκάδες από ποδοσφαιρικες ομάδες. Παίζαμε football Manager 2004 και κάναμε διαγωνισμούς ποιος θυμάται περισσότερους παίκτες. Επίσης προτάσεις για wonderkids και καλες φθηνές μεταγραφές. Τσιγκαλγκο/αγκαχοβα ταριμπο Γουέστ και τέτοια σκηνικά
Κι εγώ έπαιζα Football Manager. Αυτό του Kevin Toms που κυκλοφόρησε το 1982. Στον Spectrum. Είμαι πολύ γέρος, λέτε; :oops:

Πάντως είχα πάρει την Ρέντινγκ από 4η κατηγορία Αγγλίας και την έφτασα να πάρει πρωτάθλημα. Ποια Λέστερ και μαλακίες... :D