Νεο gameplay teaser για το Streets of Rage 4!

Amiga500

Retro Member
Reaction score
401
Παρακατω το νεο gameplay teaser για το πολυαναμενομενο Streets of Rage 4, μεσα απο το οποιο μπορειτε για αλλη μια φορα να θαυμασετε την καταπληκτικη δουλεια που εχουν κανει οι Lizardcube, Guard Crush Game και Dotemu!
Εχει να πεσει πολυ ξυλικι! :emoji_wrestlers:;)

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
5,363
Πολύ ωραίο! Θυμίζει Comic.
Παρόλα αυτά, ως γνωστόν τα "γ@μ() και δέρνω" παιχνίδια δεν είναι του γούστου μου...Όλα? Όχι ! Χε!χε!Χε! Όταν βγάζω την SEGA ST-V arcade μου από την "ναφθαλίνη" δεν χάνω με τίποτα την ευκαιρία να τερματίσω κάνα δυο φορές το Die Hard Arcade Τα ίδια και στην Naomi με το Raspberry system όπου ξεσπώ στην συνέχεια του, το τρομερό Dynamite Deka EX: Asian Dynamite (Dynamite Cop 2)

Άλλα αγαπημένα, τα περισσότερα της Capcom System I (με κορώνα και βασιλιά το Punisher), αλλά και το Streets of Rage 3 (για να επανέλθω λίγο στον τίτλο του post) όπου σκηνές σαν αυτή ...δεν ξεχνιούνται με τίποτα (Ναι, στον τύπο με το κόκκινο καπέλο αναφέρομαι - Ash- )

Amiga500

Retro Member
Reaction score
401
Πολύ ωραίο! Θυμίζει Comic.
Παρόλα αυτά, ως γνωστόν τα "γ@μ() και δέρνω" παιχνίδια δεν είναι του γούστου μου...Όλα? Όχι ! Χε!χε!Χε! Όταν βγάζω την SEGA ST-V arcade μου από την "ναφθαλίνη" δεν χάνω με τίποτα την ευκαιρία να τερματίσω κάνα δυο φορές το Die Hard Arcade Τα ίδια και στην Naomi με το Raspberry system όπου ξεσπώ στην συνέχεια του, το τρομερό Dynamite Deka EX: Asian Dynamite (Dynamite Cop 2)

Άλλα αγαπημένα, τα περισσότερα της Capcom System I (με κορώνα και βασιλιά το Punisher), αλλά και το Streets of Rage 3 (για να επανέλθω λίγο στον τίτλο του post) όπου σκηνές σαν αυτή ...δεν ξεχνιούνται με τίποτα (Ναι, στον τύπο με το κόκκινο καπέλο αναφέρομαι - Ash- )

Επικη σκηνη αυτη που εβαλες Γιωργο! :p:p Το ειχα δοκιμασει αυτο το hack και ειχα ριξει τρελο γελιο! :lol:

Always Somewhere

Retro Addict
Reaction score
1,641
Φαίνεται πολύ ωραίο το Streets of rage 4!:emoji_thumbsup:

Όσο για αυτό....

No comments!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχα! :rofl:

Last edited: