[ΠΩΛΗΣΗ] Macintosh LC

Status
Not open for further replies.

riscknight

Retro Enthusiast
Reaction score
245
Για parts η επισκευη.

Προβλημα με το τροφοδοτικο. Πωλειται 15 ευρω.

Αθηνα μονο.LC.jpg LC.jpg

Attachments

• LC2.jpg
    LC2.jpg
    114.5 KB · Views: 10
  • LC3.jpg
    LC3.jpg
    469.2 KB · Views: 10
  • LC4.jpg
    LC4.jpg
    80.5 KB · Views: 10

Scorpio_Gr

Retro Enthusiast
Reaction score
641
έχει πλήκτρα και mouse???
τι πρόβλημα σου κάνει το τροφοδοτικό??
απο ότι είδα λείπει και το drive σωστά???

riscknight

Retro Enthusiast
Reaction score
245
Εαν εδινα μαζι με το LC πληκτρολογιο και ποντικι, θα το ειχα αναφερει. Το keyboard + mouse πωλουνται απο 20 ευρω μεχρι και 60. 63.20 μου ειχαν κοστισει απο eBay μαζι με τα μεταφορικα σε αριστη *σχεδον* κατασταση - 'καταλευκα'. Να περιμενεις να παρεις στα 15 ευρω LC που δινει καποιος για parts *μαζι* με keyboard και mouse = χλωμο.

Δεν 'αναβει' το LC.

Σωστα ειδες οτι λειπει το drive.

Εαν θελεις κατι 'λειτουργικο', πουλαει ο Στελιος 475. Μαζι με πληκτρολογιο και ποντικι.

http://www.retroworld.gr/index.php?/classifieds/item/3941-apple-macintosh-lc475/

Scorpio_Gr

Retro Enthusiast
Reaction score
641
Εαν εδινα μαζι με το LC πληκτρολογιο και ποντικι, θα το ειχα αναφερει. Το keyboard + mouse πωλουνται απο 20 ευρω μεχρι και 60. 63.20 μου ειχαν κοστισει απο eBay μαζι με τα μεταφορικα σε αριστη *σχεδον* κατασταση - 'καταλευκα'. Να περιμενεις να παρεις στα 15 ευρω LC που δινει καποιος για parts *μαζι* με keyboard και mouse = χλωμο.

Δεν 'αναβει' το LC.

Σωστα ειδες οτι λειπει το drive.

Εαν θελεις κατι 'λειτουργικο', πουλαει ο Στελιος 475. Μαζι με πληκτρολογιο και ποντικι.

http://www.retroworld.gr/index.php?/classifieds/item/3941-apple-macintosh-lc475/

Δεν είπα αν είναι στα 15 όλα μαζί... για όνομα του θεού.... είπα αν τα έχεις...!!!!

όπως θα έχεις δεί μου αρέσει το κομμάτι της αποκατάστασης....

Αλλά αν είναι τσεκαρισμένο και δεδομένο το οτι είναι μόνο Parts...... :(

Last edited:

mike

Retro Member
Reaction score
159
Νεκτραριε εαν δεν θες να το δωσεις, εχω να σου δωσω ενα τροφοδοτικο απο LCII να το κοιταξω, νομιζω ταιριαζει σε LC.
Εαν απο την αλλη θες να το δωσεις, οκ τοτε δωσε το, μην ψαχνω και εγω αδικα :D

riscknight

Retro Enthusiast
Reaction score
245
Νεκτραριε εαν δεν θες να το δωσεις, εχω να σου δωσω ενα τροφοδοτικο απο LCII να το κοιταξω, νομιζω ταιριαζει σε LC.
Εαν απο την αλλη θες να το δωσεις, οκ τοτε δωσε το, μην ψαχνω και εγω αδικα :D
Μιχαλη ευχαριστω αλλα εχω αλλο 1 LC με drive για backup σε περιπτωση που κατσει στραβη.

Status
Not open for further replies.