Παραγγελιά...

dimfil

Retro Mentor
Reaction score
1,678
Ο τίτλος λίγο παραπλανητικός!

Ετοιμάζομαι για παραγγελία από Lotharek. Αν ενδιαφέρεται και κάποιος άλλος για κάτι και διστάζει λόγο των υψηλών μεταφορικών ας μου πει, και τα βρίσκουμε...

Επειδή έτσι και αλλιώς δεν είμαστε και πολλοί αυτοί που πιθανόν ενδιαφέρονται, θα περιμένω λίγο μόνο. Φαντάζομαι όλοι θα το έχουν δει αυτό το μήνυμα σήμερα.
Αύριο το πρωί κάνω την παραγγελία.

dimfil

Retro Mentor
Reaction score
1,678
Και μόλις ακυρώθηκε!

Γκρρρ... Το Preorder για το SRAM module και το Freddy module άλλαξε για Απρίλιο! Ευτυχώς που με ειδοποίησε άμεσα με email μετά την παραγγελία αλλιώς θα περίμενα και εγώ (δικαιολογημένα) και ο Χρόνης (αδικαιολόγητα)...

Χρόνη, σόρρυ φίλε, αλλά αν του έλεγα να στείλει μόνο το stereo module θα πλήρωνα δύο φορές τα ταχυδρομικά από 25 ευρώ! Νομίζω δεν αξίζει...

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,860
Και μόλις ακυρώθηκε!

Γκρρρ... Το Preorder για το SRAM module και το Freddy module άλλαξε για Απρίλιο! Ευτυχώς που με ειδοποίησε άμεσα με email μετά την παραγγελία αλλιώς θα περίμενα και εγώ (δικαιολογημένα) και ο Χρόνης (αδικαιολόγητα)...

Χρόνη, σόρρυ φίλε, αλλά αν του έλεγα να στείλει μόνο το stereo module θα πλήρωνα δύο φορές τα ταχυδρομικά από 25 ευρώ! Νομίζω δεν αξίζει...
Ναι ρε πλάκα κάνεις; Εννοείται πως δεν άξιζε!! Δεν πειράζει θα περιμένουμε λιγακι! Και εγώ άλλωστε ακόμα ψάχνω 2ο pokey!