Τι έκανε ο PC για εσένα;

Lord Vek

Retro Starter
Reaction score
31
Με βοήθησε να βρω δουλειά. Αλλά και πέρα από αυτό, μου ανοίγει ένα παράθυρο στον κόσμο. Πληρωμές μέσω ibanking, αγορές φτηνών αγαθών από την άλλη άκρη της γης αλλά και retro ειδών, πρόσβαση σε comics, μουσική, παιχνίδια, ταινίες, πληροφορίες για κατασκευές/τεχνικές/επισκευές (όπου είναι δυνατόν, με τα μέσα που έχω), emulating...

Vincent

Retro Addict
Reaction score
1,610
Ο πισις όπως και να το κάνουμε με όλα τα στραβά του είναι εργαλείο και σταθμός ψυχαγωγίας.
Το σιχαίνομαι και το αγαπάω ταυτόχρονα σαν overdose με θηλυκές ορμόνες, αααχχχ.

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
635
το οτι δε ντρέπεστε πλέον να νοικιάσετε τσόντες απ'το βίντεο κλάμπ, δε το έκανε ο Πισίς για κάνεναν; Τι Όχι; :lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl::rofl::lol::lol::lol::lol:

turrican

Retro Guru
Reaction score
2,464
Γι'αυτό οι εταιρίες hard disk - data recovery είναι για τους λίγους... :rofl::whistle::speechless:

Last edited:

dimfil

Retro Mentor
Reaction score
1,808
Για εμένα το pc είναι πλέον σαν το ψυγείο...

Δεν γίνεται να μην υπάρχει στο σπίτι...
Το ανοίγω πολλές φορές τη μέρα, συνήθως χωρίς να υπάρχει συγκεκριμένος λόγος, απλά και μόνο για να χαζέψω...
Καθε φορά που το κλείνω λέω "άει στα κομμάτια, τελευταία φορά που το άνοιξα σήμερα"...
Στα μεγάλα "ζόρια" το ανοίγω και τη νύχτα!

clemenza

Retro Addict
Reaction score
1,349
Τι έκανε για εσάς ο σύγχρονος προσωπικός υπολογιστής ώστε να φτάσετε να αναφωνήσετε "Πω! Πω! Πως ζούσαν οι άνθρωποι μέχρι χθες; Tι τυχερός είμαι που το πρόλαβα αυτό!";
Τα πάντα και σε κάθε επίπεδο: δουλειά, hobby, εκπαίδευση, ψυχαγωγία, επικοινωνία κλπ. Hands down ο καλύτερος τεχνολογικός φίλος από το 1990 μέχρι και σήμερα. :emoji_heart_eyes:

Vincent

Retro Addict
Reaction score
1,610
Τα πάντα και σε κάθε επίπεδο: δουλειά, hobby, εκπαίδευση, ψυχαγωγία, επικοινωνία κλπ. Hands down ο καλύτερος τεχνολογικός φίλος από το 1990 μέχρι και σήμερα. :emoji_heart_eyes:
Νομίζω πως έχεις ξεχάσει να κάνεις απρούβ τα κόμεντς στο μπλόγκ σου.

clemenza

Retro Addict
Reaction score
1,349
Νομίζω πως έχεις ξεχάσει να κάνεις απρούβ τα κόμεντς στο μπλόγκ σου.
Σοβαρά μιλάς; Δεν με έχει ενημερώσει για κάτι ο Blogger! Επί χρόνια τα είχα χωρίς κανέναν έλεγχο και ξαφνικά, πριν από 2-3 μήνες, με τάραξαν στο spam και αναγκάστηκα να το αλλάξω! Σε ευχαριστώ, πάω να το τσεκάρω.

Α, και ζητούμε ταπεινά συγγνώμη για το off-topic!

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
5,913
Σοβαρά μιλάς; Δεν με έχει ενημερώσει για κάτι ο Blogger! Επί χρόνια τα είχα χωρίς κανέναν έλεγχο και ξαφνικά, πριν από 2-3 μήνες, με τάραξαν στο spam και αναγκάστηκα να το αλλάξω! Σε ευχαριστώ, πάω να το τσεκάρω.

Α, και ζητούμε ταπεινά συγγνώμη για το off-topic!
Ισχύει Πάνο...κι εγώ είχα βάλει κάτι σχόλια για το demo των delysid και δεν εμφανίστηκαν ποτέ. Ο ιός χτύπησε και τον blogger :p