Τι μηχανήματα έχετε στην συλλογή σας?

wrathchild_78

Retro Starter
Reaction score
43
καλως τον! υπαρχει λαικη απαιτηση να ανεβασεις φωτογραφιες!

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
593
Καλώς μας ήρθες Χρήστο και καλά πόστς!:) Λοιπόν: Περιμένουμε φωτογραφίες 360 Panorama και βίντεο 4Κ 3D Atmos or Never Happened!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::lol::lol::lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

riscknight

Retro Enthusiast
Reaction score
244
Welcome...

Εαν εχεις κανενα Acorn και ειδικα RiscPC θα ηθελα να το δω... Ποτε δεν καταφερα να αποκτησω ρε γμτ ενα...

coin58

Retro Starter
Reaction score
69
καλησπερα μαλον καλημερα λογο διαφορας ωρας και φωρτου εργασιας θα αργω για ποστ,λοιπων επειδη ειδα οτι οι περισοτερη ειστε λατρες sega οπως
και εγω αλλα τον arcade oxi consoles εκει μας τα εχει κανει....... τελος παντων,λοιπων υπαρχει naomi 1,naomi 2,atomiswave,sega lindbergh το αγαπημενω μου, sega chihiro, και συντομα sega ringegde,kai wide,ολα ειναι με ολα τα παρελκομενα wheel,game pad,gun........πραγματικα διαμαντια συντομα εικονες θα υπαρχουνε αγαπημενο game xmmm τι να πρωτο πω racing sega race tv,d5 fantastic,rambo,virtual fighter5,r tune.....περα απο την αγαπημενη μας sega υπαρχουνε και αλλα arcade MVS bebaia,tekken,συντομα namco 357 me tekken 6 και διαφορα pandora box το τελευταιο 5s αρκετα ενδιαφερον αλλα χρειαζεται πολυ δουλεια ακομα.to naomi2 το εχω τουμπανο που λενε και στην πιατσα me dreamcast controler and wheel kai special monitor gia ta games.
επισης αρκετα pcb καμια 100 αρια πανω κατω.

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
4,396
Καλά... τα σέβη μου! Σε πια χώρα είσαι; Όποτε μπορέσεις (και φυσικά, επιθυμείς) κάνε ένα post με φωτογραφίες :)

Για το Pandora 5S συμφωνώ...χρειάζεται όντως πολύ δουλειά...

toples50

Retro Starter
Reaction score
31
Εντάξει τι να πω. Απίστευτη συλλογή. Υπάρχει χώρος για όλα αυτά?
Χώρος υπάρχει στις αποθήκες...Όταν χρειαστεί να λειτουργήσω ένα μηχάνημα απλά το ανεβάζω από εκεί.Δυστυχώς...:(

Dimitris

Retro Starter
Reaction score
44
Έκανα μια ανανέωση. Το στήσιμο των Macintosh πραγματοποιήθηκε εχτές βραδάκι. Στα αριστερά ο Powerbook 540c με Motorola cpu, στο κέντρο μία τυπική 15άρα οθόνη Samsung, από κάτω η Roland MT32 για ορισμένα παιχνίδια της Sierra On Line που την υποστηρίζουν σε Macintosh, ηχεία της Logitech πίσω, το Apple Keyboard M3501 μπροστά και ποντίκι Macally πάνω σε Monkey Island mouse pad. Στα δεξιά είναι ο Performa 6116 που είναι συνδεδεμένος με την Samsung οθόνη και από πάνω του ο Macintosh LC475 που είναι συνδεδεμένος με την Macintosh Color Display. Ανάμεσα στις δύο οθόνες είναι ένα εξωτερικό 4x Apple scsi cd rom drive συνδεδεμένο με τον LC475 και ακριβώς από πάνω είναι ένα switch με το οποίο μπορώ να χρησιμοποιώ με το ίδιο πληκτρολόγιο και ποντίκι όποιον Macintosh θέλω αλλάζοντας την θέση A με B. Το switch είναι συνδεδεμένο με τον Performa 6116 και τον LC475. Επίσης η κόρη μου ζωγραφίζει με το Kid Pix Studio Deluxe.

Attachments