Τι μουσική ακούτε τελευταία;

Status
Not open for further replies.

turrican

Retro Guru
Reaction score
2,368
...βάλσαμο!
Καθαρή ενέργεια, να'σαι καλά! :thumbup:

turrican

Retro Guru
Reaction score
2,368

...λοιπόν έπεσα πάνω σε αυτό!
Το γκρουπ είναι cappella...
Ότι ακούγεται υποτίθεται ότι είναι απο το στόμα (όχι απο όργανα).
Πολλές φορές ξαφνιάστηκα με τον ήχο, νομίζοντας ότι ακούω κάποιο κρουστό ή μπάσο (πρέπει η κονσόλα να έχει τερματίσει...)
Δε ξέρω τι έχουν κάνει (είμαι καχύποπτος), αλλά ωραίος ήχος (και καλή παραγωγή)!

Last edited:

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
354
Οι Pentatonix είναι απο τα λίγα a capella groups που μου αρέσουν ακόμα.

Φυσικά πλεον έχουν 'εξελιχθεί και δεν περιορίζονται' στο Youtube, κάνουν περιοδείες, συμμετοχές με γνωστούς καλλιτέχνες κλπ!

Excellent suggestion !

QuestForGlory

Retro Starter
Reaction score
60
Cutlaroc τι έβαλες τώρα, respect.. Το παραπάνω δεν το ήξερα, βλέπω το έχει στο bandcamp, όμορφα, θα το αποκτήσω asap!!

Και μιας και είμαστε σε αυτόν, τελείως διαφορετικό κλίμα, αλλά άκου ρεμίξ του σε ένα κλασικό Trance τραγούδι :

supacoopa

Retro Member
Reaction score
149
Ωραιο mellow electronica κομματακι, με old school σύνθια και computer animated βιντεοκλιπ.

Ειχα χρονια να το ακουσω και το ειχα "ξεχασει", μεχρι που επαιξε σε ενα internet radio που ακουγα χθες.

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
634
Ωραιο mellow electronica κομματακι, με old school σύνθια και computer animated βιντεοκλιπ.

Ειχα χρονια να το ακουσω και το ειχα "ξεχασει", μεχρι που επαιξε σε ενα internet radio που ακουγα χθες.
classic!!! :) :)

Άκουσε και το αγαπημένο μου remix... :)

supacoopa

Retro Member
Reaction score
149
Ωραιο το remix, πιο deep και dreamy, αλλα μου λειπει η κολληματικη μελωδιουλα απο το sequencer, που διατρεχει το original!

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
634
Ωραιο το remix, πιο deep και dreamy, αλλα μου λειπει η κολληματικη μελωδιουλα απο το sequencer, που διατρεχει το original!
Κι αυτό επίσης αγαπημένο, θα σ'αρέσει πιο πολύ απ'του Zabiela! :) :)

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
5,549

Θαυμάσιο! Το "ακροάζομαι" τώρα! :cool:
Μετά θα προχωρήσω στις επιλογές του @cutlaroc ...Μι φκιάνετε, μωρέ! :D

Status
Not open for further replies.