Τι μουσική ακούτε τελευταία;

Status
Not open for further replies.

supacoopa

Retro Member
Reaction score
149
Official κλιπακι δεν παιζει... αλλα τι κομματι!

Τσιτωστε τις σαμπγουφεριές και απολαυστε υπευθυνα...

ΥΓ: Ακομα θυμαμαι την πρωτη φορα που το ακουσα, στο συστημα ενος φιλου με ηχεια Cerwin Vega SL-12. Το μπασο ηταν απο αλλο κοσμο...

konc

Retro Enthusiast
Reaction score
367
Τα σπάει, δεν το ήξερα. Μάλλον γιατί κυκλοφόρησε μόνο σε single? Το Youtube το αδικεί -η μέρα με τη νύχτα, βρείτε το σε κανά flac και βαρέστε το σε καλά ηχεία.

supacoopa

Retro Member
Reaction score
149
Δε λες τίποτα...
Ξερεις τι λενε, ε; "Μεγαλωνει" καποιος οταν αρχιζει να μην γουσταρει την συγχρονη μουσικη και θεωρει οτι αυτα που ακουγε εκεινος στην εποχη του ηταν καλυτερα! :)

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
635
Ξερεις τι λενε, ε; "Μεγαλωνει" καποιος οταν αρχιζει να μην γουσταρει την συγχρονη μουσικη και θεωρει οτι αυτα που ακουγε εκεινος στην εποχη του ηταν καλυτερα! :)
Εννοείται, πλήν μερικών καινούριων εξαιρέσεων που είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού δε μ'αρέσει τίποτε άλλο...

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
5,998
Ακούω και γουστάρω! Κρυστάλλινος ήχος...Ταξιδιάρικος...:love:

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
635
Ακούω και γουστάρω! Κρυστάλλινος ήχος...Ταξιδιάρικος...:love:
Ταξιδιάρικο ε; :) Για ακούστε κι αυτό τώρα να σας φύγει το σκ@τό!!! :D:D:D:D:lol::lol::lol::lol: Το αγαπημένο μου ever κομμάτι... Δεν έχω βρει κάτι να το αντικαταστήσω ΠΟΤΕ!!! :) :)

Edit: Να βαζα και το κομμάτι καλά θα ταν...:D:D:D:D

Last edited:

supacoopa

Retro Member
Reaction score
149
Οι Orbital ειχαν βγαλει κομματαρες!

Το "Finished Symphony" δεν το ηξερα. Πολυ καλο, ειδικα μετα το 2:20 που αρχιζει να φορτωνει!

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
635
Οι Hybrid έχουν κομματάρες και ρεμιξάρες, επειδή δε μπορώ ν'ακούσω εδώ στη δουλειά , δε ξέρω αν έβαλα το original mix ή το ecoplex mix , μόλις πάω σπίτι θα εξακριβώσω (Για το original πήγαινα) και αν είναι θα το αλλάξω... :)

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
5,998
Παραδοσιακό Γιαπωνέζικο. Για όσους δεν κατέχουν γλώσσα, υπάρχει ΑΨΟΓΟΣ υπότιτιλος...

konc

Retro Enthusiast
Reaction score
367
Α εγώ από τα παραδοσιακά Γιαπωνέζικα προτιμώ αυτό. Βαθύτερος στίχος πιστεύω.

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
5,998
Πεθαίνω ρε! .........πεθαίνω λέμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
635
Από τους αγαπημένους μου καλλιτέχνες τελευταία είναι ο Bicep... Όλα ττου τα κομμάτια , remixes κτλ είναι ένα κι ένα...
Εδώ ρεμιξάρει ένα παλιό classic κομμάτι και το χει απογειώσει! :) :)

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
635
Για του λόγου το αληθές (επειδή αναφέρθηκε από τον @dR_wH0) επειδή τυγχάνει να είναι από τους αγαπημένους μου καλλιτέχνες EVER και διάβασα χτες το σχετικό thread, σ'αυτό το κλιπάκι βλέπουμε τον Fatboy Slim να λέει για το hit του Rockafeller Skank και πως προέκυψε... :) :) (Θα καταλάβετε αμέσως που το πάω μόλις τον δείτε στο studio του... :D )

chriskgnr

Retro Guru
Reaction score
515
Για του λόγου το αληθές (επειδή αναφέρθηκε από τον @dR_wH0) επειδή τυγχάνει να είναι από τους αγαπημένους μου καλλιτέχνες EVER και διάβασα χτες το σχετικό thread, σ'αυτό το κλιπάκι βλέπουμε τον Fatboy Slim να λέει για το hit του Rockafeller Skank και πως προέκυψε... :) :) (Θα καταλάβετε αμέσως που το πάω μόλις τον δείτε στο studio του... :D )
Atari, Atari, Atari!

Status
Not open for further replies.