Τι παίζετε αυτό το καιρό ; (ΟΧΙ ΡΕΤΡΟ!)

riscknight

Retro Enthusiast
Reaction score
244
Pluto63 said:
Νεκτάριε έχεις κανένα ISO μεταφρασμένο, ήθελα να το παίξω και εγώ.
Ακη το εχω 'φτιαξει' ναι, παρε τηλεφωνο και κανονιζουμε να στο γραψω.

Hellraiser

Retro Enthusiast
Reaction score
40
kujokouklos said:
Hellraiser said:
Forza 6 απο χθες που ειναι επος και οποτε βρω λιγο χρονο θα ασχοληθω σοβαρα με Trine III και to expansion του Path of Exile...
Τέλος του μήνα θα το έχω κι εγώ! Η σειρά Forza ήταν από τους λόγους που πήγα στο xbox αντί του Playstation. Ποιό είναι το nick σου στο live? Αν θες κάνε με add. Αν και για on-line λίγο δύσκολο αυτό το καιρό, ελπίζω κατά ις γιορτές να ανανεώσω το gold. :(
Hellraiser 76.... ;)

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,815
Εγώ Mario Kart ξεκίνησα στο Wii, αλλά αντιλήφθηκα οτι πλέον και αυτό *ρετρό* ειναι :p

fotis_kfor

Retro Addict
Reaction score
2
https://www.youtube.com/watch?v=2aLeLy6RP6I

Unreal Tournament 4, το οποίο είναι δωρεάν μάλιστα για όλους ενώ όλες οι προηγούμενες εκδόσεις του ήταν επί πληρωμή και πληροφοριακά είναι σε pre-alpha έκδοση αλλά παρόλα αυτά ήδη φαίνεται σαν να είναι ένα πλήρες και ολοκληρωμένο παιχνίδι.

Το κατεβάζετε δωρεάν και καλό λιώσιμο με τον βασιλιά των FPS :)

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,815
Και εγώ το δοκιμάζω αυτές τις μέρες - έχει πολύ δουλειά ακόμα μπροστά του βέβαια αλλά φαίνεται πολλά υποσχόμενο.

riscknight

Retro Enthusiast
Reaction score
244
- 'Μωρο, κυτα... 'κουνας' το χειριστηριο, και της 'πεφτει' η πετσετα'... :shock:

- 'Δεν το πιστευω. Γι αυτο εδωσες τοσα λεφτα για αυτο? Για να κανεις τετοια?' :lol:

nkary

Too Retro to post!
Reaction score
18
Την πετσέτα δεν την είδα πάντως να πέφτει :think:

Hellraiser

Retro Enthusiast
Reaction score
40
ΜΗΝ παιξετε το Heroes of might and magic 7....επαναλαμβανω ΜΗΝ ΠΑΙΞΕΤΕ.

nkary

Too Retro to post!
Reaction score
18
Το ξεκίνησα χθες αλλά δεν τρελάθηκα :|

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
287
Χθες διάβασα το πρώτο review και λένε πως είναι αρκετά καλό! Δεν ισχύει? Ειμαι σίγουρος πως το ΙΙΙ δενν πρόκειται να το φτάσει αλλά αν είναι καλύτερο από το V θα είναι ΟΚ νομίζω!

Hellraiser

Retro Enthusiast
Reaction score
40
Δεν χρειαζεται να πω πολλα...μπες στο steam και διαβασε τους ποταμους αρνητικων σχολιων.

Καλυτερο απο το 5;Ουτε για αστειο!Η αποτυχια που ηταν το 6 φαινεται παιχνιδαρα μπροστα του!

Απειρα bugs,γραφικα αθλια,ιστορια της πλακας...και η λιστα δεν εχει τελειωμο!

Ειχα χρονια να δω cutscenes χωρις animation και με τους πρωταγωνιστες να ειναι με τα στοματα ανοιχτα χωρις να τα ανοιγοκλεινουν σαν μυγοχαφτες!!!

nkary

Too Retro to post!
Reaction score
18
Ειχα χρονια να δω cutscenes χωρις animation και με τους πρωταγωνιστες να ειναι με τα στοματα ανοιχτα χωρις να τα ανοιγοκλεινουν σαν μυγοχαφτες!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Στην αρχή θεώρησα ότι θα φταίει η κάρτα γραφικών μου :lol: :lol: :lol:
Εντάξει είναι ρετρό κατάσταση ;)

Hellraiser

Retro Enthusiast
Reaction score
40
Ολοι αυτο νομιζανε στην αρχη! :lol:

Οπως νομιζανε οτι για το χαλι των menu,του χαρτη που δεν μπορεις να διακρινεις λεπτομερειες και των αθλιων πολεων και καστρων φταιει οι χαμηλες ρυθμισεις!

Αμ δε!Σε full settings ειναι αυτα!!!Πραγματικα το 3 ειναι πολυ πιο ομορφο αισθητικα απο αυτη την σκοτεινη και θολη αηδια!

metalcandyman

Retro Addict
Reaction score
981
Αυτο τον καιρο οσον αφορα για συγχρονα παιχνιδια ασχολουμαι με το Donkey Kong DLC του Mario + Rabbids: Kingdom Battle στο Switch αλλα και με το South Park: The Fractured But Whole στο PC.

vasilas432

Retro Member
Reaction score
210
Κοντεύω να κλείσω μήνα με το God of War PS4 Pro. Στα φορητά έχω ξεκινήσει το Shantae στο Switch

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
287
Wolfenstein 2: The New Colossus...Αναπάντεχα καλό!