mike

Retro Member
Εγω 99% ερχομαι σε συναντησεις, απλα τωρα πια δεν μπορω να πω απο πριν ΣΙΓΟΥΡΑ οτι θα ερθω.
Δεν θελω να γραψω "θα ερθω σιγουρα" και τελικα κατι να προκυψει. Ο Always Somewhere ξερει οτι παντα ερχομαι.

Always Somewhere

Retro Enthusiast
Εγω 99% ερχομαι σε συναντησεις, απλα τωρα πια δεν μπορω να πω απο πριν ΣΙΓΟΥΡΑ οτι θα ερθω.
Δεν θελω να γραψω "θα ερθω σιγουρα" και τελικα κατι να προκυψει. Ο Always Somewhere ξερει οτι παντα ερχομαι.
Αλίμονο βρε Μιχάλη, εννοείται πρωτα οι υποχρεώσεις μας και μετά όλα τα άλλα για το χομπυ μας. Δεν τίθεται κανενα θεμα και το λέω αυτό με σιγουριά καθώς σε γνωρίζω πολλά χρόνια (από το 2007) και είσαι από τους πολύ καλους μου φίλους και ξέρω ότι πάντα έρχεσαι. Don't worry φίλε! ;)

(Συγγνώμη για την αργοπορημένη απαντησα αλλά δεν ξερω πως μου ξέφυγε και δεν είδα το μήνυμα σου).

Last edited:

cutlaroc

Retro Addict
Τελικά τι θα γίνει θα τον πιούμε αυτόν τον ρημαδοκαφέ; :D:D:D

Scorpio_Gr

Retro Enthusiast
AN τελικά είναι καφέ να προτείνω ένα μέρος αν και λογικά το γνωρίζετε....
Superfly Cafe
Είναι πραγματικά μία όαση αναμνήσεων λίγα μέτρα από την πλατεία Βαρνάβα στο Μετς.
Βάζω φωτογραφίες να πάρετε γεύση (αν δεν το γνωρίζετε).

(Τι λέγαμε σε κάποιο άλλο post??? φοφικο??!!!!)

(Αυτό είναι τραπέζι!!!!)

(και μια γρήγορη ματιά σε περιοδικά!!!)

(Λειτουργικός και με Games παρακαλώ!!!)

(και άλλα games!!!)

(Τελικά δεν έχω καταλάβει καλά καλά αν είναι καφέ η έκθεση...)

(...και για επίδοξους "αθλητές"...)

(και αυτό άθλημα είναι...!!!!)

(Και αυτή η φωτογραφία με την καμπίνα για τον Γιώργο... :p)

αυτό ήταν.... και Θα το βρείτε εδώ... >> ΧΑΡΤΗΣ <<

Last edited:

Always Somewhere

Retro Enthusiast
Πραγματικα ειναι πολύ ωραίο μαγαζί!

Αν κανονιστεί τελικά εκεί πολύ ευχαρίστως να μιλήσω με τα αφεντικά του μαγαζιού Χρήστο και Δημήτρη να μας έχει ετοιμο και το subbuteo τραπέζι/στάδιο για τουρνουά! ;)

Scorpio_Gr

Retro Enthusiast
Πραγματικα ειναι πολύ ωραίο μαγαζί!

Αν κανονιστεί τελικά εκεί πολύ ευχαρίστως να μιλήσω με τα αφεντικά του μαγαζιού Χρήστο και Δημήτρη να μας έχει ετοιμο και το subbuteo τραπέζι/στάδιο για τουρνουά! ;)
Αν κανονιστεί τελικά εκεί όπως λές αφού έχουμε το κονέ δε του λες να μας τα ετοιμάσει όλα!!!!!!!!! :p:D:cool::rofl::sneaky::lol:

Always Somewhere

Retro Enthusiast
Εγώ ειμαι μέσα, αλλά αντε γιατί αρχιζουν τα μπάνια.
Τζιφός! Φιλε Δημήτρη, δεν βλέπω καθόλου συμμετοχή οποτε αν συμφωνουν και οι διαχειριστές προτείνω να κλειδωθεί το συγκεκριμένο θέμα και όποιος θέλει ας ανοίξει νέο θέμα για συνάντηση.

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά.

Always Somewhere

Retro Enthusiast
Επαναφέρω το θέμα αυτό ξανά μιας και πέρασε το καλοκαίρι, όλοι γύρισαν από τις διακοπές, άνοιξαν και τα σχολεία και μπήκαμε οι περισσότεροι στην κλασική ρουτίνα του φθινοπώρου..

Λοιπόν τι λέτε για μια φθινοπωρινή μάζωξη τώρα που μπήκαν όλα σε κάποιο πρόγραμμα;

clemenza

Retro Addict
Λοιπόν, προς απάντηση στον Βαγγέλη από το άλλο topic: ο Μιχάλης έχει κάποια θεματάκια υγείας τα οποία και ελπίζουμε να ξεπεράσει σύντομα. Το βέβαιο είναι ότι για μία-δύο εβδομάδες δεν νομίζω ότι θα έχει τη δυνατότητα να παρευρεθεί...

Από εκεί και πέρα συμφωνώ ότι το Superfly Cafe είναι ο πλέον κατάλληλος τόπος για τέτοιου τύπου μαζώξεις - πολύ καλύτερο από μία απρόσωπη καφετέρια...

Αν οργανωθεί λοιπόν κάτι με επανακάμψαντα Mike και ΟΧΙ Σαββατοκύριακο, λογικά θα μπορέσω να έρθω και εγώ...

Scorpio_Gr

Retro Enthusiast
Περαστικά στον Μιχάλη!
Συμφωνώ 100% με τον Πάνο σε ότι λέει!!!!!!!
Και θέλω ΑΝ κανονίσουμε τελικά να μπορεί να είναι και ο Πάνος!!!

clemenza

Retro Addict
Περαστικά στον Μιχάλη!
Συμφωνώ 100% με τον Πάνο σε ότι λέει!!!!!!!
Και θέλω ΑΝ κανονίσουμε τελικά να μπορεί να είναι και ο Πάνος!!!
Εντάξει Δημήτρη, θα κοιτάξω όπως έγραψα αν κανονίσουμε να έρθω και εγώ. Αλλά μην τα γράφεις κι έτσι, δεν είμαι και ο... Μπάρκουλης! :emoji_sunglasses:

dimfil

Retro Addict
Εντάξει Δημήτρη, θα κοιτάξω όπως έγραψα αν κανονίσουμε να έρθω και εγώ. Αλλά μην τα γράφεις κι έτσι, δεν είμαι και ο... Μπάρκουλης! :emoji_sunglasses:
Στο μαλλί τον έφτασες... Στα γεράματά του!

dimfil

Retro Addict
Κοίτα, έτσι και αλλιώς δεν ξέρω κατά πόσο είσαι "δημοφιλής"... Κάποια μηνυματακια που πήρα στο FB από κάποιον ψυχακια, σε ονομάζουν "εμποράκο" και "φερέφωνο" γνωστού συναρμολογητή...!!!

Η ρετρό σκηνή στην Ελλάδα είναι απλά παράρτημα του Νταού Πεντέλης...

clemenza

Retro Addict
Κοίτα, έτσι και αλλιώς δεν ξέρω κατά πόσο είσαι "δημοφιλής"... Κάποια μηνυματακια που πήρα στο FB από κάποιον ψυχακια, σε ονομάζουν "εμποράκο" και "φερέφωνο" γνωστού συναρμολογητή...!!!

Η ρετρό σκηνή στην Ελλάδα είναι απλά παράρτημα του Νταού Πεντέλης...
Κάτι θα ξέρουν για να το λένε. Φυσικά και είμαι φερέφωνο, όποιος δεν βρίζει - συνήθως υπογείως - τον "γνωστό συναρμολογητή" είναι φερέφωνό του. Άσπρο ή μαύρο, τι δεν καταλαβαίνεις; :emoji_dizzy_face:

Τώρα για το "εμποράκος" πραγματικά εντυπωσιάζομαι με την ευρηματικότητα. Σε λίγο θα με αποκαλέσουν και "κτηνοβάτη" - γιατί όχι, τσάμπα είναι. Σάμπως φορολογείται η μαλακία; :emoji_rage: