M.A.M.E. top 5!

A

Anonymous

Guest
Αν και πολυ δυσκολο να μπορεσουμε να διαλεξουμε μονο 5 απο τα αγαπημενα μας παιχνιδια που εχουμε λιωσει στα ηλεκτρονικα τα δεικα μου 5 ειναι τα εξης:

1.Pacman
2.Ghosts'n Goblins
3.Karnov
4.Xain'd Sleena
5.Donkey Kong

YΓ: Επειδη δεν μπορουσα να βαλω nickname με πανω απο 10 χαρακτηρες θα το εκτιμουσα πολυ αν γεινεται φυσικα καποιος admin,moderator κλπ το mecandyman που εμφανιζεται κατω απο την φωτογραφια που εχω να το κανει metalcandyman.

nkary

Too Retro to post!
Reaction score
24
Παιχνιδάρες και τα 5
Καλώς ήρθες :thumbup:
Θα τσεκάρουμε αυτό που αναφέρεις για τον nickname

Είσαι οκ φίλε ;)

A

Anonymous

Guest
Χιλια ευχαριστω καρντασι και καλως σας βρηκα :thumbup:

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
349
Καλως ήρθες MetalCandyman και ενδιαφέρον το TOP 5 σου!
Το Xain'd Sleena δεν το περίμενα! :cool: :cool:

jimnikitas

Retro Member
Reaction score
5
metalcandyman said:
Αν και πολυ δυσκολο να μπορεσουμε να διαλεξουμε μονο 5 απο τα αγαπημενα μας παιχνιδια που εχουμε λιωσει στα ηλεκτρονικα τα δεικα μου 5 ειναι τα εξης:

1.Pacman
2.Ghosts'n Goblins
3.Karnov
4.Xain'd Sleena
5.Donkey Kong

YΓ: Επειδη δεν μπορουσα να βαλω nickname με πανω απο 10 χαρακτηρες θα το εκτιμουσα πολυ αν γεινεται φυσικα καποιος admin,moderator κλπ το mecandyman που εμφανιζεται κατω απο την φωτογραφια που εχω να το κανει metalcandyman.
Karnov ,το πρώτο παιχνίδι που τελείωσα με ένα 50αρικο αν θυμάμαι καλα

A

Anonymous

Guest
Καλως σας βρηκα και παλι μαγκες.

@ Νicked Πραγματικα φιλε μου ειναι καπως περιεργο που πολλοι δεν βαζουν το xain'd sleena στα top arcades παιχνιδια τους οχι μονο εδω αλλα και γενικοτερα σε forums και sites που γεινεται αυτη η ερωτηση γιατι ειναι απο τα κλασικοτερα παιχνιδια για μενα που δεν υπηρχε μαγαζι εκεινα τα χρονια που να μην το ειχε μεσα και που ποτε δεν πηρε την δοξα που του αξιζε.

@ Jimnikitas Οποια εκδοση του karnov και αν τερματιζες φιλε (US,Japan) εισαι αρχοντας και αν το τερματιζεις και τωρα εισαι διπλα αρχοντας :thumbup:

jimnikitas

Retro Member
Reaction score
5
metalcandyman said:
Καλως σας βρηκα και παλι μαγκες.

@ Νicked Πραγματικα φιλε μου ειναι καπως περιεργο που πολλοι δεν βαζουν το xain'd sleena στα top arcades παιχνιδια τους οχι μονο εδω αλλα και γενικοτερα σε forums και sites που γεινεται αυτη η ερωτηση γιατι ειναι απο τα κλασικοτερα παιχνιδια για μενα που δεν υπηρχε μαγαζι εκεινα τα χρονια που να μην το ειχε μεσα και που ποτε δεν πηρε την δοξα που του αξιζε.

@ Jimnikitas Οποια εκδοση του karnov και αν τερματιζες φιλε (US,Japan) εισαι αρχοντας και αν το τερματιζεις και τωρα εισαι διπλα αρχοντας :thumbup:

Πρέπει να ήταν us,χωρίς καμία βεβαιότητα,γιατί έχουν περάσει 100.000 χρόνια από τότε.
Για το σήμερα,περιμένω να τελειώσει η καμπίνα που ετοιμάζω μαζί με ένα φίλο,για να γίνουν
όλα όπως πρέπει :D

glaros

Retro Member
Reaction score
4
Σχετικό/άσχετο...να μεταφερθούν "τα της καμπίνας" σε άλλο θέμα (έχει ενδιαφέρον) να μην χαθούν στο top-5.

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,860
glaros said:
Σχετικό/άσχετο...να μεταφερθούν "τα της καμπίνας" σε άλλο θέμα (έχει ενδιαφέρον) να μην χαθούν στο top-5.
Ορθή παρατήρηση! Το μετέφερα στο Lets Play και θα το στικάρω για να μην χαθεί :)

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
5,475
Το δικό μου TOP 5

1) EXERION

2) Όλα τα NEOGEO

3) Όλα τα CPS1

4) Όλα τα shmups

5) EXERION

Γουστάρατε ;
:lol: :lol: :lol:

glaros

Retro Member
Reaction score
4
geoanas said:
Το δικό μου TOP 5
1) EXERION
2) Όλα τα NEOGEO
3) Όλα τα CPS1
4) Όλα τα shmups
5) EXERION
Γουστάρατε ; :lol: :lol: :lol:
:whip: :whip: :whip:

chriskgnr

Retro Guru
Reaction score
484
geoanas said:
Το δικό μου TOP 5

1) EXERION

2) Όλα τα NEOGEO

3) Όλα τα CPS1

4) Όλα τα shmups

5) EXERION

Γουστάρατε ;
ρε, μαζεύτε τον! :lol: :lol:

chriskgnr

Retro Guru
Reaction score
484
Re: Exactly Why Are Lace Entrance Wigs the most effective Wigs?

AnthonyTob said:
There are lots of different wigs Wigs For Women
in the market. To pay for hair loss in a few spots to total hair thinning because of health conditions, women put on wigs for a lot of different causes of instance. Choosing the proper one could be overwhelming at these kinds of Wigs For Black Women
events. Another cause plenty of ladies put on wigs is always to attain hair styles which are unthinkable utilizing their own your hair.
the lace entrance wig is one kind of wig. This wig has specific hairs which are hands and wrists sewn Human Hair Extensions
right into a lace fabric which can be located only in-front section of the wig. By hands sewing the hairs into the lace entrance it allows the appearance the hairs are raising right out the head. After you have the wig certain into place, the lace supplies are cut off of in the hairline without reducing the knots. The lace might then be glued into placement and Human Hair Wigs
depending on which type of sticky can be used, lasts from days and nights to days and nights. Soon after gluing the lace reduce, beauty products does affect cover up the lace. You will not are able to establish when the wig series Hair Extensions
commences which way you'll use a natural Wigs For Black Women
seeking hairpiece. This is actually the extremely explanation it's the most effective kind of wig you'll discover.

τι να τις κάνουμε ρε φίλε τις γυναίκες χωρίς μαλλιά? ε? :lol:

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
5,475
Re: Exactly Why Are Lace Entrance Wigs the most effective Wigs?

chriskgnr said:
...τι να τις κάνουμε ρε φίλε τις γυναίκες χωρίς μαλλιά? ε? :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Πάλι μπήκανε bots στο μαντρί; !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

nkary

Too Retro to post!
Reaction score
24
Άντε ρε γιατρέ, τι θα γίνει?
Μου έρχεται στο gmail ένα μπαράζ emails από εδώ, μπαίνω να διαβάσω και δεν βλέπω τίποτα νέο o_O

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
349
Τον 'καθάρισα' τον botά αλλά δυστυχώς τελευταία μπαίνουν σχετικά συχνα! :D

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,860
Νίκο όποτε θές σου δίνω τα ηνία του "bot hunter"!! :lol: :lol: :lol:

nkary

Too Retro to post!
Reaction score
24
geoanas said:
Το δικό μου TOP 5

1) EXERION

2) Όλα τα NEOGEO

3) Όλα τα CPS1

4) Όλα τα shmups

5) EXERION

Γουστάρατε ;
Μιας και λόγο Bots ήρθε το θέμα στην επιφάνεια
Ρε μεγάλε τοπ 5 είπαμε, τι όλα και όλα βάζεις χαχαχαχαχα :rofl:
και άσχετο
γιατρέ παρατηρήσεις δέχεστε για το νέο φόρουμ?

DCult

Retro Starter
Reaction score
87
Aναβιώνω το thread μιας και θελω να γραψω και τα δικά μου :)

1) Rainbow Islands (δεν το ειχα παίξει ιδιαίτερα στα arcades, μονο στην Amiga, φυσικα σε Μ.Α.Μ.Ε. το τρεχω συνέχεια)
2) Wonder Boy in Monster Land (περιέργως δεν το ειχα τελειώσει ποτέ στα arcades, χαζευα φίλους που το τελείωναν, στα M.A.M.E to εχω τελειώσει χωρίς cheat αρκετές φορές)
3) Cabal (Το τελειωνα στα arcades με μια/δυο ζωές)
4) Golden Axe (Το τελειωνα με μια ζωή/hit για maximum strength score)
5) Bubble Bobble

μερικα ακόμη αξιζουν να ειναι στο top5 απλα τα αναφερω, χωρις να εχω φαει τον ιδιο χρόνο (original arcade + MAME)

6) Tetris Atari
7) Τehkan World Cup
8) Wonder Boy 1
9) Black Tiger
10) Pac-Land
11) Outrun
12) Shinobi
13) Τerra Cresta